skip to main content

Пошуки в'їзду на кордоні США

Чи будуть люди, які зможуть допомогти, на кордоні США?

Posted on July 7, 2022

Оскільки громадяни України більше не можуть подавати на гуманітарний дозвіл на в’їзд та перебування на кордоні, тому не відомо чи будуть волонтери, які зможуть допомогти.

Чи дозволяється в’їзд усім українцям, які приїжджають на кордон США?

Posted on July 7, 2022

З 25 квітня 2022 року громадянам України не будуть видавати гуманітарний дозвіл на в’їзд на кордоні США. Департамент внутрішньої безпеки доручив, що починаючи з 25 квітня 2022 року громадянам України, які прибули на кордон США без дійсної візи чи без попередньої авторизації на в’їзд до Сполучених Штатів по програмі “Єднаймося для України” може бути відмовлено у в’їзді та направлено на подання заяви по цій програмі. Для більш детальної інформації дивіться розділ вище “Єднаймося для України”

Чи можу я перевезти свою дитину через кордон США?

Posted on July 7, 2022

Неповнолітня дитина (особа до 18 років) має супроводжуватися батьком/матір’ю чи дорослим, який має підтвердження правової опіки над дитиною. В ідеалі, це має бути свідоцтво про народження, що містить ім’я батька/матері. Підтвердження про правову опіку має бути у формі судового наказу про опіку та має бути перекладений англійською мовою. Митний прикордонний патруль (СВР) може відмовитись прийняти до розгляду судовий наказ, якщо він є у наявності лише українською чи будь якою іншою мовою і на місці немає перекладача, який міг би підтвердити його зміст. Будь ласка пам’ятайте, що нотаріально завірена довіреність не є прийнятною формою підтвердження опіки. Неповнолітня дитина, яка подорожує у супроводі батька/матері без підтвердження правової опіки, може бути розлучена з батьками та затримана.

Чи може, хтось, хто не є батьком/матір’ю дитини перевезти її/його через кордон США?

Posted on July 7, 2022

Всі діти, які подорожують з кимось старше 18 років та не є батьками чи правовими опікунами (чи не можуть надати рішення суду про опіку), будуть розділені на кордоні. Це стосується дітей, що подорожують з бабусями/дідусями, тітками/дятьками, дорослими братами/сестрами, мачухами/відчимами, двоюридними братами/сестрами, далекими родичами, чи будь-ким з дорослих.

Чи може дитина перетнути кордон США без супроводу дорослих?

Posted on July 7, 2022

Неповнолітня дитина (до 18 років), яка намагається перетнути кордон без супроводу дорослих, обов’язково буде затримана. Митний прикордонний патруль (СВР) не відпустить дитину без супроводу у США через занепокоєння щодо торгівлі людьми та інших небезпек.

Що відбувається з дітьми, які перебувають під вартою?

Posted on July 7, 2022

Поперше, їх можуть тримати у приміщеннях Митного прикордонного патруля до 72 годин. Потім, швидше за все, їх переведуть у центр ув’язнення, що керується Управлінням з Розселення Біженців (ORR), де, потенційно, їх можуть утримувати тижнями або місяцями. Після того, як неповнолітнього без супроводу взято під варту ORR, дитина може бути переміщена по всій території США до закладу, де є ліжко. Діти старші 12 років, зазвичай, відправляються у групові будинки. Діти до 12 років, зазвичай, в день перебувають у групових будинках, а вночі у прийомних сім’ях. Після того, як неповнолітнього без супроводу переведено до ORR, управління спробує знайти когось у США, хто візьме опіку над дитиною. Чим більш віддалені стосунки з дитиною (родич, друг, незнайомець), тим більше часу знадобиться для перевірки дорослого, перш ніж видати її під опіку.  

Як я можу дізнатися статус дитини, яку було затримано?

Posted on July 7, 2022

Отримати інформацію від ORR про місцезнаходження дитини надзвичайно важко. Лише батьки мають право на таку інформацію. ORR не надаватиме жодної інформацію тим, хто не є батьками, окрім підтвердження того, що дитина знаходиться під їхнім наглядом. Натомість контактна інформація абонента буде надіслана до закладу, де перебуває дитина. Не-батьки або адвокати дізнаються, де фізично перебуває дитина, лише тоді, коли соціальні працівники ORR зв’язуються з потенційним спонсором, щоб розпочати процес перевірки для отримання опіки над дитиною.

This site is for general information only. It is not intended to provide legal advice and does not establish an attorney client relationship.

Learn more about how to use this site.