skip to main content

UA

Де я можу знайти більше інформації про в’їзд/імміграцію в інші країни, крім США та Канади?

Posted on July 7, 2022

Будь ласка, перегляньте цей веб-сайт для отримання ресурсів про імміграцію до Європи (англійською): http://stage.ukrainetaskforce.org/public-resources-europe 

Де я можу знайти більше інформації про в’їзд/імміграцію в Канаду?

Posted on July 7, 2022

Створено Канадсько-український дозвіл на екстрені поїздки (CUAET) для осіб, які тікають з України. Більш детальну інформацію можна знайти на офіційній урядовій сторінці (англійською): https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/immigrate-canada/ukraine-measures/cuaet.html  Щоб отримати вичерпну інформацію про імміграцію для тих, хто постраждав від ситуації в Україні, перегляньте інші офіційні державні ресурси: https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/immigrate-canada/ukraine-measures.html (майже все англійською)  https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/news/2022/02/additional-immigration-support-for-those-affected-by-the-situation-in-ukraine.html (виберіть мову)

Де я можу знайти інформацію про соціальні послуги та громадські ресурси для українців, які в’їжджають до США?

Posted on July 7, 2022

Уряд США не пропонує жодних пільг чи фінансової допомоги особам, які перебувають у країні за туристичною/гостьовою візою B1/B2. Ця віза не призначена для тих, хто хоче отримати постійне місце проживання або в’їжджає в США з гуманітарних міркувань. Можливо, деякі муніципалітети мають ресурси для жителів США, які відповідають певним критеріям, таким як бідність або мають неповнолітніх дітей. Деякі приватні чи некомерційні організації можуть запропонувати особам допомогу в харчуванні, житлі чи предметах першої необхідності під час їхнього візиту до США. Ось неповний список організацій та громадських груп, які допомагають переміщеним українцям у США: Чикаго: https://t.me/chicagohelpukrainians  Флорида: https://t.me/florida_dopomoga  Нью-Йорк: https://t.me/ukraniansinnewyork  Сіетл: https://t.me/ukrainianseattle  Нью-Джерсі: https://t.me/USAwithUA  Коннектикут: https://t.me/cthelpukrainians  Міннесота: https://t.me/helpukrainianinmn  Майамі: https://t.me/helpforukrainianinmiami  Католицькі благодійні організації (англійською): https://www.catholiccharitiesusa.org/  Партнери з переселення HIAS (англійською): https://www.hias.org/what/resettlement-partners  Лютеранська служба імміграції та біженців (англійською): https://www.lirs.org/assistance-for-refugees-and-siv-applicants/  Ресурси Nove Ukraine: https://www.refugees.novaukraine.org/  Тимчасове житло – Я можу допомогти ( виберіть мову внизу справа): https://icanhelp.host/  Тимчасове житло – Ukraine Take Shelter  (англійською): https://www.ukrainetakeshelter.com  Тимчасове житло – Airbnb: https://novaukraine.org/airbnb/ 

Чи варто звертатися до юриста?

Posted on July 7, 2022

Завжди бажано отримати пораду від сертифікованого юриста в США, який регулярно практикує імміграційне законодавство, перш ніж подавати заяву на будь-яку візу чи імміграційну справу.

Чи потрібні мені родичі у США, щоб подати заяву на постійне проживання?

Posted on July 7, 2022

Ні, не потрібні. Існують інші способи постійного проживання, включаючи спонсорський від роботодавця та гуманітарний (розглянуто вище щодо надання притулку та статусу біженця). Зауважимо, що імміграція, спонсорована роботодавцем, є досить специфічною і може бути тривалим процесом.

Чи потрібні мені родичі в США, щоб подати заяву на неімміграційну візу?

Posted on July 7, 2022

Загалом, ні, вам не потрібно мати сім’ю чи родичів в США, щоб подати заяву на отримання неімміграційної візи. Це може варіюватися залежно від типу неімміграційної візи, на яку ви подаєте заяву, оскільки деякі типи сімейних неімміграційних віз вимагають, щоб заявник мав родича у США. Сімейне спонсорство може сприяти іншим типам заяв на неімміграційні візи, навіть якщо сімейні відносини в США не потрібні.

Якщо я є громадянином США або LPR (власником грін-карти), чи можу я подати клопотання про неімміграційну візу на свого українського родича?

Posted on July 7, 2022

Громадянин США або правовий постійний резидент США (власник грін-карти) може спонсорувати чоловіка/дружину, або дитину (до 21 року) для отримання неімміграційної візи V, якщо було подано клопотання до 21 грудня 2000 року на постійну імміграційну візу за Формою I-130 та клопотанню більше трьох років. Ми зазначаємо, що посольства та консульства США не видавали жодної візи V протягом останніх кількох років, оскільки заявники з датою пріоритету 21 грудня 2000 року або раніше вже змогли подати заявку на імміграційну візу, оскільки їхні дати пріоритету стали поточними.

Що робити, якщо я є громадянином США або власником грін-карти, але мій український родич не є достатньо близький, аби я міг подати петицію, або ми не відповідаємо критеріям, викладеним вище?

Posted on July 7, 2022

Родич громадянина США або законного постійного резидента (власника грін-карти) може подати заяву на отримання неімміграційної візи в консульстві США, розташованому в країні, де вони зараз проживають. Український заявник на візу може вказати свого родича в США, який є громадянином або законним постійним резидентом у своїй заяві на отримання неімміграційної візи. Надання документів, які підтверджують, що візит є тимчасовим (тобто для участі у весіллі чи церемонії випуску), і що іммігранту під час тимчасового візиту буде надано фінансову підтримку, допоможе посилити заявку на неімміграційну візу.

Скільки часу потрібно, щоб отримати схвалення для неімміграційної візи?

Posted on July 7, 2022

Кожна заявка розглядається окремо та відрізняється за часом обробки. Зверніть увагу, що через колосальне відставання, яке існувало до війни, заявники можуть чекати на схвалення місяцями або навіть роками.

Як довго я можу перебувати в США за неімміграційною візою?

Posted on July 7, 2022

Як правило, неімміграційна віза, наприклад віза B-1/B-2 (для бізнесу або туризму), дозволяє особі перебувати в США від 90 днів до 6 місяців.

This site is for general information only. It is not intended to provide legal advice and does not establish an attorney client relationship.

Learn more about how to use this site.